Caballero Logo

O NAS

CABALLERO CIGAR & WHISKY BAR


Caballero Cigar & Whisky Bar to jedyne miejsce na mapie Polski, które z wielką przyjemnością gości entuzjastów i wielbicieli cygar ręcznie zwijanych oraz dobrych alkoholi. Mieszczący się w centrum Poznania lokal powstał z myślą o stworzeniu idealnego miejsca łączącego strefę klubową, przeznaczoną do degustacji cygar i whisky, z częścią sklepową, umożliwiającą zakup cygar, cygaretek, fajek i akcesoriów z segmentu premium.

Przestań klubowa to kwintesencja elegancji i komfortu, gdzie oddać przyjemności może się każdy miłośnik cygar i whisky. To tam odbywają się liczne degustacje i spotkania z cyklu „sztuki palenia”, podczas, których prezentujemy nowości i dzielimy się wiedzą na temat etykiety palenia i łączenia cygar z alkoholami.

Alkoholowe menu Caballero Cigar & Whisky Bar oprócz whisky oferuje także rumy i koniaki, które stanowią idealne uzupełnienie dla błękitnego dymu cygarowego, a dostępny dla wszystkich gości humidor typu walk-in, mieści cygara najlepszych światowych marek.

Caballero - O Nas

CYGARA

NIKARAGUA, DOMINIKANA, KUBA, HONDURAS


Cygara to nasza największa pasja. Caballero Cigar & Whisky Bar to miejsce szczególnie dedykowane prawdziwym Aficionados. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Państwu najbogatszą ofertę cygar ręcznie robionych z Nikaragui, Kuby, Hondurasu, Dominikany, Meksyku i Kostaryki.

cygara 01
alkohole 01

ALKOHOLE

WHISKY, RUM, KONIAK, PIWO


Nic tak nie komponuje sie z whisky, czy rumem jak odpowiednio dobrane cygaro. Tylko w Caballero Cigar & Whisky Bar służymy profesjonalnym doradztwem w tworzeniu idealnych duetów pomiędzy aromatem cygara i smakiem oraz mocą trunku. Bogata oferta wysokoprocentowych alkoholi zadowoli nawet najbardziej wymagającego konesera trunków.

OFERTA

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH


Organizujemy eleganckie spotkania połączonę z krótką nauką o cygarach. Zaznajomimy Państwa ze sztuką palenia i degustacji cygar. Zagwarantujemy niezwyłe doznania związane z celebracją palenia najbardziej szlachetnego rodzaju tytoniu. Pokażemy również w jaki sposób łączyć cygara z alkoholem. Na Państwa życzenie przeprowadzimy także prezentacje tematyczne o historii cygar, czy rodów cygarowych.

OFERTA

DLA FIRM


Cabllero Cigar & Whisky Bar to miejsce idealne na zebrania i spotkania biznesowe. Oferujemy w pełni klimatyzowany, przestronny lokal dający możliwość pomieszczenia ponad 30 osób. Część klubowa Cigar & Whisky Baru może być zamknięta i całkowicie zarezerwowana, gwarantując Państwu ustronne i kameralne miejsce. W celu zapewnienia odpowiedniej organizacji możemy dla Państwa potrzeb przearanżować wnętrze. Wysokiej klasy wyposażenie i miła obsługa dają gwarancję udanego spotkania.

GALERIA


Assassin
Zacapa
Laphroaig
Balvenie
Aberlour